Uroda

Łupież tłusty, łojotokowy - domowe sposoby

Łupież tłustyŁupież tłusty jest chorobą wywoływaną przez drożdżaki pityrosporum ovale, które są niezwykle aktywne w okresie jesienno-zimowym, szczególnie u osób noszących czapki.

Więcej…

 

Olejek do cery naczynkowej

Olejek do cery naczynkowejNadwrażliwość, zaczerwienie i częste podrażnienia - z takimi problemami na co dzień borykają się posiadaczki cery naczyniowej. Wymaga ona szczególnie troskliwej pielęgnacji. Jeśli mamy ten rodzaj cery, aby cieszyć się pięknym wyglądem, powinnyśmy regularnie dostarczać skórze składników o działaniu uszczelniającym naczynia krwionośne, wzmacniającym, budulcowym i łagodzącym podrażnienia.

Więcej…

   

10 sposobów na wykorzystanie oleju kokosowego do codziennej pielęgnacji!

Olej kokosowyOlej kokosowy to wspaniały produkt o wielu zastosowaniach. Świetnie sprawdza się w kuchni, ale czy wiesz, że doskonale zastąpi także kosmetyki do codziennej pielęgnacji?

Poznaj 10 najciekawszych sposobów na kosmetyczne wykorzystanie oleju kokosowego!

Więcej…

 

7 kroków do idealnego makijażu

Idealny makijaż - krok po krokuIdealny makijaż podkreśla naszą urodę, ukrywając drobne niedoskonałości. O tym, jak wielkie ma znaczenie, można się przekonać, porównując zdjęcia gwiazd, które na co dzień prezentują się w nienagannym stylu, natomiast czasem przyłapane bez makijażu są trudne do rozpoznania.

Więcej…

   

Manicure akrylowy, hybrydowy czy żelowy? Który z nich będzie dla Ciebie najlepszy?

ManicureWarto wiedzieć, czym charakteryzują się różne odmiany manicure. Dzięki temu wybierzemy dla siebie ten, który będzie nam najbardziej odpowiadał.

Więcej…

 

Kurzajki - domowe sposoby na kurzajki, wymrażanie, leczenie chemiczne i laserowe

Sposoby na kurzajkiDomowe sposoby na kurzajki, usuwanie kurzajek. Szacuje się, że z problemem kurzajek boryka się obecnie około 10% populacji. Te brzydkie brodawki wywoływane są przez wirus HPV (czyli wirusa brodawczaka ludzkiego). Na ta chwilę wyróżniamy aż 100 rodzajów tego właśnie wirusa.

Więcej…