Uroda

Depilacja laserowa LightSheer

Depilacja laserowaDepilacja owłosienia z użyciem laseru staje się coraz modniejszym rozwiązaniem, które ma wiele korzyści. Na czym polega depilacja laserowa LightSheer? Jakie zalety ma takie rozwiązanie?

Więcej…

 

Zapychanie porów - olejki komedogenne i niekomedogenne

Olej komedogenny - olej z nasion bawełnyZaskórniki, wypryski, nasilone stany zapalne - to wszystko objawy zatkanych porów skórnych. Zauważyłaś pogorszenie stanu cery, od kiedy nakładasz na twarz i ciało naturalne oleje roślinne? Niestety, również naturalne kosmetyki mogą być komedogenne. Nieodpowiednie dobranie oleju do rodzaju cery, zamiast poprawić jej stan, może więc spowodować wysyp niedoskonałości.

Więcej…

   

Wcierki na porost włosów

Wcierki na porost włosówNie tylko wypadanie włosów, ale łupież, nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy, albo jej przesuszenie, swędzenie i łuszczenie się - z tymi wszystkimi problemami pomogą walczyć wcierki do skóry głowy. Ich stosowanie daje bardzo dobre rezultaty, jednak wymaga systematyczności i wytrwałości, ponieważ widoczne efekty, zwłaszcza jeśli naszym celem jest pobudzenie porostu włosów, mogą być zauważalne dopiero po kilku tygodniach regularnego stosowania.

Więcej…

 

7 kroków do idealnego makijażu

Idealny makijaż - krok po krokuIdealny makijaż podkreśla naszą urodę, ukrywając drobne niedoskonałości. O tym, jak wielkie ma znaczenie, można się przekonać, porównując zdjęcia gwiazd, które na co dzień prezentują się w nienagannym stylu, natomiast czasem przyłapane bez makijażu są trudne do rozpoznania.

Więcej…

   

Manicure akrylowy, hybrydowy czy żelowy? Który z nich będzie dla Ciebie najlepszy?

ManicureWarto wiedzieć, czym charakteryzują się różne odmiany manicure. Dzięki temu wybierzemy dla siebie ten, który będzie nam najbardziej odpowiadał.

Więcej…

 

Pedicure japoński - na czym polega?

Jest jednym z tych zabiegów kosmetycznych, z których polskie kobiety korzystają coraz chętniej. Pedicure japoński to szansa dla tych, którym marzą się piękne i zdrowe paznokcie, a tym samym - piękne stopy. Na czym polega ten zabieg kosmetyczny? Pedicure japoński to coraz bardziej popularny zabieg kosmetyczny, który pojawia się w ofercie niemal każdego salony urody.

Więcej…