Phyto color: dlaczego warto sięgnąć po tę farbę do włosów?

Phyto farbaKoloryzacja włosów bywa obciążająca - szczególnie gdy wykorzystywane są do niej silne produkty. Co zrobić, aby uzyskać piękny kolor włosów i jednocześnie ich nie zniszczyć? Wartym uwagi rozwiązaniem jest Phyto Color farba do włosów. Co ją wyróżnia? Tego dowiesz się poniżej!


Marka Phyto - sposób na roślinną koloryzację włosów

Phytotherathrie, czyli roślinna pielęgnacja, to idea Patricka Alesa, który już w 1964 roku działał w branży fryzjerskiej. W odpowiedzi na potrzeby swoich klientek postanowił stworzyć produkty, które będą równie skuteczne, co delikatne dla włosów. I to właśnie doprowadziło do utworzenia pierwszego laboratorium marki Phyto, które dzięki ciągłemu rozwojowi i badaniom sprawiło, że do dziś powstają pod tym szyldem wartościowe produkty do pielęgnacji włosów.

Co wyróżnia produkty Phyto Color?

Twórca marki Phyto doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że rośliny mogą być dobrym wyborem do pielęgnacji włosów, skoro wykazują świetny wpływ na skórę. I się nie mylił! Dziś produkty Phyto do koloryzacji tworzone są w zaawansowanym technologicznie laboratorium przez wyspecjalizowany zespół składający się m.in. z dermatologów, chemików czy botaników. Połączenie wiedzy ich wszystkich i wykorzystanie jej do stworzenia Phyto Color sprawia, że są to wartościowe produkty, po które zdecydowanie warto sięgać.

Najbardziej aktywne ekstrakty roślinne to nie jedyny powód, który przemawia za tym, by Phyto farba znalazła się w Twoim koszyku zakupowym. Bardzo ważnym aspektem jest ich skład. Phyto farba do włosów, zależnie od odcienia, może mieć w swoim składzie unikalną mieszankę pięciu różnych pigmentów roślinnych, których ilość może stanowić aż do 74% całego składu. Tak wysokie stężenie to intensywny kolor bez uszkodzenia włosów.

A co więcej - nie znajdziesz w nich amoniaku, co pozwoli na skuteczną, a jednocześnie łagodną koloryzację. I najważniejsze: działanie tych produktów potwierdzają rygorystyczne badania naukowe.

Od ekstra jasnego blondu do czarnego, czyli różnorodne kolory farb Phyto

Farby Phyto to sposób na stuprocentowe pokrycie siwych włosów już przy pierwszej aplikacji. Kolor nie blaknie i zapewnia włosom piękny wygląd, więc warto sięgnąć po ten produkt - szczególnie, że dostępna jest cała paleta barw. Jakie dokładnie?

Marka Phyto proponuje kilkanaście odcieni farb do koloryzacji, dzięki czemu każda z pań może dobrać idealny do własnych oczekiwań. Barwy rozpoczynają się od ekstra jasnego blondu i stopniowo przechodzą do czarnego. Dostępne są oczywiście pośrednie odcienie, m.in. bardzo jasny beżowy blond, jasne beżowe cappucino, jasny czekoladowy brąz czy intensywny kasztanowy brąz.

Piękny kolor i prosta koloryzacja - a to wszystko z Phyto Color!

Zestaw PhytoColor zawiera mleczko aktywizujące, krem koloryzujący i maskę, dzięki czemu koloryzacja włosów może być przeprowadzona kompleksowo. Jedyne, co musisz zrobić, to przygotować mieszankę z mleczka i kremu, a następnie zaaplikować ją na włosy.

Jeśli włosy nie były wcześniej farbowane, nałóż mieszankę od nasady włosów po końcówki i pozostaw ją na 30 minut, po czym spłucz. A gdy jest to kolejna koloryzacja, najpierw nanieś mieszankę wyłącznie na odrosty. Po 20 minutach rozprowadź ją po całej długości włosów i pozostaw na kolejne 10 minut i zmyj po upływie czasu. Po spłukaniu i umyciu włosów szamponem, użyj maski według instrukcji umieszczonej na jej opakowaniu. Tak kompleksowa pielęgnacja sprawi, że włosy po koloryzacji zyskają piękny odcień i naturalny blask.

Phyto farba: gdzie kupić?

Phyto color farba do włosów jest produktem, którego nie znajdziesz w każdej drogerii stacjonarnej. Najczęściej dostępne są one w aptekach, lecz istnieją również drogerie internetowe, w których je dostaniesz. Jedną z nich jest ByHealth - zajrzyj i przekonaj się, jak duży wybór kolorów proponuje.

Phyto color opinie zbiera wyłącznie pozytywne - i trudno się dziwić, gdy charakteryzuje się tak dobrym i bezpiecznym składem! Wypróbuj ją sama i przekonaj się, jak duże znaczenie ma dobrze dobrany produkt do koloryzacji.

Źródło: www.byhealth.pl.

Komentarze