Dzieci

Imiona dla dziewczynek

Imiona dla dziewczynekSpodziewacie się córki? To wspaniale, przychodzi czas na kompletowanie wyprawki w radosnych, dziewczęcych kolorach, niekoniecznie jedynie odcieniach różu, szykowanie łóżeczka i całego pokoiku, kupowanie zabawek i przygotowywanie miejsca na lalki, których córka z pewnością w przyszłości będzie miała wiele. To również moment podjęcia bardzo ważnej decyzji, a mianowicie wyboru imienia dla Waszej córeczki. Imion damskich jest wiele, jak więc wybrać to najpiękniejsze, które będzie jej towarzyszyło przez całe życie?

Więcej…

 

Imiona dla chłopców

Imiona dla chłopcówOczekujcie narodzin synka? To wspaniale, przed Wami tyle ekscytujących momentów i ważnych decyzji. Jedną z nich jest wybór imienia dla Waszego synka. Jak dokonać wyboru tak, aby dziecko było szczęśliwe i dumne z tego, jakie imię nosi? Jak zdecydować się na jedno, skoro wybór jest tak szeroki?

Więcej…

   

Muzea dla dzieci w Warszawie - jakie z nich warto odwiedzić?

Muzea dla dzieci w WarszawieWarszawa jest miastem muzeów - znajduje się tutaj wiele placówek, które również mogą zainteresować małych odwiedzających. Jakie muzea dla dzieci w Warszawie warto wpisać na swoją listę?

Więcej…