Moda

Aparycja i jej rola w życiu - kiedy przydaje się miła aparycja?

AparycjaZwykle uważa się, że aparycja to wygląd zewnętrzny. Owszem, on w największej części odpowiada za to, czy ktoś ma milą aparycję, jednak nie mnie istotnych jest jeszcze kilka innych kwestii, w tym to, jak się poruszamy, jak z kimś rozmawiamy, krótko mówiąc: nasza prezencja.


Więcej…

 

Magia zakupów

Magia zakupówMagia zakupów - kupowanie może dawać radość. Zakupy robimy praktycznie codziennie: kupujemy produkty spożywcze, środki czystości, nowe spodnie, książki dla dziecka, doładowujemy telefon czy wrzucamy drobne do parkometru. To wszystko jest procesem kupowania: nabywania dóbr i usług za pieniądze.

Więcej…

   

Inspiracje modowe

Inspiracje modoweInspiracje modowe

Moda wciąż się zmienia, zaskakując nas nowymi połączeniami stylów lub powrotem trendów sprzed lat. Aby zawsze być na bieżąco, warto przeglądać magazyny z modą lub odwiedzać poświęcone temu zagadnieniu strony internetowe.

Więcej…

 

Co wiemy o tatuażach tymczasowych i biologicznych?

Tatuaż tymczasowyTatuaże od zawsze były trwałą ozdobą. W związku z tym powinny być to ważne i znaczące dla posiadacza motywy. Ale co zrobić, gdy wzór po prostu się podoba, ale nie jest się pewnym, czy chce się go na stałe?

Więcej…

   

Neonowe paznokcie - idealne na lato

Neonowe paznokcieNeonowe paznokcie. Co kilka lat powraca moda na szalone odblaskowe kolory, zupełnie jakbyśmy nie potrafiły żyć bez mocnych, rzucających się w oczy barw. Dyktatorzy mody więc rokrocznie zaskakują nas coraz to nowymi propozycjami szalonych letnich kolorów.

Więcej…

 

Moda w naszym życiu

Moda w życiu każdego z nas ogrywa inną rolę. Dla jednych jest wyznacznikiem trendów, dla innych całym życiem. Są również osoby, które zupełnie nie przywiązują do niej wagi i uważają, że moda nie wnosi do ich życia zupełnie niczego. Nie do końca tak jest. Moda jest bowiem wszędzie i nie są to jedynie katalogi z pięknie ubranymi ludźmi, którzy prezentują najnowsze kolekcje ze sklepów. Moda to również wyznacznik naszego stylu życia.

Więcej…