Moda

Jakie są modele damskich bluz?

Damska bluzaBluzy damskie to wygodne ubrania, które są niezbędnym elementem każdej kobiecej szafy. Przydadzą Ci się szczególnie w zimie, gdy temperatura za oknem mocno spada, a ziemia pokrywa się śniegiem. Nie jest to jednak ich jedyne zastosowanie - możesz je nosić również w letnie wieczory czy jesienną niepogodę. Zapewne zastanawiasz się, jaką bluzę wybrać, by była ona odpowiednia zarówno pod względem ciepła, wygody, jak i wyglądu? Sprawdź, jakie typy bluz damskich istnieją i na co zwrócić uwagę przy kupnie konkretnego modelu.

Więcej…

 

Zainteresowanie modą - co to znaczy interesować się modą?

Zainteresowanie modąCzy współcześnie interesujemy się modą? Czy wybieramy to, co modne i na topie, czy jednak ubieramy się w to, co się nam podoba? A może podoba się nam to, co modne, ponieważ ulegamy presji mediów i nasze umysły są przez nie niejako zaprogramowane?

Więcej…

   

Czerwona sukienka na wesele - czy wypada założyć?

Czerwona sukienkaCoraz częściej spotykamy się z pytaniem, czy wypada pojawić się na weselu w czerwonej sukience. Nasza odpowiedź brzmi - tak, jak najbardziej! Wątpliwości wielu Pań wiążą się z powszechnym przekonaniem, które dosyć mocno zakorzeniło się w naszej kulturze - czerwień jest wyzywająca, zbyt odważna, czasami nawet nieodpowiednia… Czemu by nie spojrzeć na to z drugiej strony?

Więcej…

 

Aparycja i jej rola w życiu - kiedy przydaje się miła aparycja?

AparycjaZwykle uważa się, że aparycja to wygląd zewnętrzny. Owszem, on w największej części odpowiada za to, czy ktoś ma milą aparycję, jednak nie mnie istotnych jest jeszcze kilka innych kwestii, w tym to, jak się poruszamy, jak z kimś rozmawiamy, krótko mówiąc: nasza prezencja.


Więcej…

   

Inspiracje modowe

Inspiracje modoweInspiracje modowe

Moda wciąż się zmienia, zaskakując nas nowymi połączeniami stylów lub powrotem trendów sprzed lat. Aby zawsze być na bieżąco, warto przeglądać magazyny z modą lub odwiedzać poświęcone temu zagadnieniu strony internetowe.

Więcej…

 

Co wiemy o tatuażach tymczasowych i biologicznych?

Tatuaż tymczasowyTatuaże od zawsze były trwałą ozdobą. W związku z tym powinny być to ważne i znaczące dla posiadacza motywy. Ale co zrobić, gdy wzór po prostu się podoba, ale nie jest się pewnym, czy chce się go na stałe?

Więcej…