Moda

Zainteresowanie modą - co to znaczy interesować się modą?

Zainteresowanie modąCzy współcześnie interesujemy się modą? Czy wybieramy to, co modne i na topie, czy jednak ubieramy się w to, co się nam podoba? A może podoba się nam to, co modne, ponieważ ulegamy presji mediów i nasze umysły są przez nie niejako zaprogramowane?

Więcej…

 

Rajstopy bezszwowe - poznaj ich zalety

Artykuł sponsorowany

Rajstopy bezszwoweCudownie przylegają do ciała, są idealnie gładkie, wygodne, pozwalają skórze swobodnie oddychać, a do tego zapewniają nienaganny wygląd. Rajstopy bezszwowe to produkt bez wad, po który - prędzej czy później - sięga każda kobieta.

I bardzo słusznie!

Więcej…

   

Stylowe bluzki damskie, topy

Stylowa bluzka damskaNiezależnie od pory roku, w każdej damskiej szafie można znaleźć klasyczne bluzki z długim i krótkim rękawem oraz obcisłe i luźne topy. Pasują one do każdej stylizacji, bez względu na okoliczności. Zakładane do pracy pod stylowy żakiet, wieczorem mogą być idealnym towarzyszem przetartych dżinsów i sportowych butów. W obecnym sezonie są jak najbardziej en vogue. Bogactwo kolorów i fasonów oraz różnorodność tkanin, stwarzają nieograniczone możliwości łączenia ich z innymi częściami damskiej garderoby.

Więcej…

 

Czerwona sukienka na wesele - czy wypada założyć?

Czerwona sukienkaCoraz częściej spotykamy się z pytaniem, czy wypada pojawić się na weselu w czerwonej sukience. Nasza odpowiedź brzmi - tak, jak najbardziej! Wątpliwości wielu Pań wiążą się z powszechnym przekonaniem, które dosyć mocno zakorzeniło się w naszej kulturze - czerwień jest wyzywająca, zbyt odważna, czasami nawet nieodpowiednia… Czemu by nie spojrzeć na to z drugiej strony?

Więcej…

   

Aparycja i jej rola w życiu - kiedy przydaje się miła aparycja?

AparycjaZwykle uważa się, że aparycja to wygląd zewnętrzny. Owszem, on w największej części odpowiada za to, czy ktoś ma milą aparycję, jednak nie mnie istotnych jest jeszcze kilka innych kwestii, w tym to, jak się poruszamy, jak z kimś rozmawiamy, krótko mówiąc: nasza prezencja.


Więcej…

 

Inspiracje modowe

Inspiracje modoweInspiracje modowe

Moda wciąż się zmienia, zaskakując nas nowymi połączeniami stylów lub powrotem trendów sprzed lat. Aby zawsze być na bieżąco, warto przeglądać magazyny z modą lub odwiedzać poświęcone temu zagadnieniu strony internetowe.

Więcej…

   

Co wiemy o tatuażach tymczasowych i biologicznych?

Tatuaż tymczasowyTatuaże od zawsze były trwałą ozdobą. W związku z tym powinny być to ważne i znaczące dla posiadacza motywy. Ale co zrobić, gdy wzór po prostu się podoba, ale nie jest się pewnym, czy chce się go na stałe?

Więcej…

 

Moda w naszym życiu

Moda w życiu każdego z nas ogrywa inną rolę. Dla jednych jest wyznacznikiem trendów, dla innych całym życiem. Są również osoby, które zupełnie nie przywiązują do niej wagi i uważają, że moda nie wnosi do ich życia zupełnie niczego. Nie do końca tak jest. Moda jest bowiem wszędzie i nie są to jedynie katalogi z pięknie ubranymi ludźmi, którzy prezentują najnowsze kolekcje ze sklepów. Moda to również wyznacznik naszego stylu życia.

Więcej…