Publikacje

Rodzaje treningów w domu. Porady dietetyczne

Joga w domuTrening może być dla nas sposobem na poprawienie swojego stanu zdrowia, pasją albo w połączeniu z odpowiednią dietą - kluczem do zgubienia paru kilogramów. W tym artykule zawarte są 4 przykładowe formy treningu, które można wykonywać w domu, a także kilka porad dietetycznych, które pomogą Wam wycisnąć z treningu jak najwięcej.

Więcej…

 

Koronawirus, lockdown a zdrowie psychiczne

Koronawirus, lockdown a zdrowie psychiczneJuż wiosną 2020 roku wielu lekarzy specjalistów w dziedzinie psychiatrii oraz psychologii zwracało uwagę na negatywne skutki przymusowej izolacji. Osoby, które zostały odseparowana od bliskich i zamknięte w często kilkudziesięciometrowych mieszkaniach, źle znoszą ten czas. Permanentny stres oraz utratę poczucia bezpieczeństwa pogłębia świadomość zagrożenia. Człowiek poddany kwarantannie nie wie co się dalej wydarzy.

Więcej…

   

Mądre słowa - inspirujące myśli, aforyzmy i cytaty

Madre słowaŻycie jest nieprzewidywalne, wspaniałe, chwilami trudne, wymagające od nas wiele wyrzeczeń. Wiele można o ludzkim życiu powiedzieć, wiele mądrych słów zostało już wypowiedzianych i dziś są znanymi oraz cenionymi aforyzmami.

Więcej…

 

Lifestyle - co to tak naprawdę oznacza?

Co to jest lifestyle?Lifestyle to bardzo popularne pojęcie, które ciężko jednoznacznie zdefiniować. Stanowi styl życia, który preferujemy. Składa się na niego wiele elementów. Co tak naprawdę oznacza lifestyle?

Więcej…