Publikacje

Witaminy i minerały dla prawidłowej pracy organizmu

Witaminy i minerałyBy organizm prawidłowo pracował potrzebuje urozmaiconej diety, która jest bogata w różne witaminy i minerały. Sprawdź, jakie witaminy i minerały mają kluczowe znaczenie dla organizmu.

Więcej…

 

Co robić w domu w czasie kwarantanny?

Ćwiczenia podczas kwarantannyPrzeżywamy teraz ciężki okres. Wychodzimy ze strefy komfortu, nawet nie z własnej woli. Zostajemy w domu, spędzamy mnóstwo czasu w samotności i czasami zaczyna nam się wydawać, że to już nigdy się nie skończy i nigdy nie odzyskamy życia, które mieliśmy, zanim poznaliśmy się z koronawirusem.

Więcej…

   

Łapacz snów - czym jest, jak go zrobić? Znaczenie łapacza snów

Łapacz snówMęczą Cię złe sny i nie możesz sobie z nimi poradzić? A może chcesz zapamiętywać tylko te dobre i zapewnić sobie dobry sen każdej nocy? Zainwestuj lub wykonaj samodzielnie łapacz snów, tajemniczy talizman o długiej historii, wywodzącej się z plemion indiańskich. Czym jest łapacz snów i czy rzeczywiście działa?

Więcej…

 

DDA - kim są?

Dorosłe dziecko alkoholikaDDA (dorosłe dzieci alkoholików), idą przez życie w poczuciu krzywdy, odrzucenia, ogromnego żalu, wstydu, dorastają w przeczuciu bezwartościowości, gorszości od pozostałych, mają często nieuzasadnione kompleksy, zapadają na depresje, nie są zdolni do tworzenia związków, lub nie potrafią ich utrzymać, ich predyspozycje, ambicje są zdominowane przez przeszłość do której nieustannie wracają, nie potrafią się odnaleźć w społeczeństwie mimo, że są inteligentni, wykształceni, z pasją, życie w domu z alkoholikiem uczyniło spustoszenia, które ciężko zwalczyć.

Więcej…