Kobieta

Śmieszne pytania do przyjaciółek

Śmieszne pytania do przyjaciółekZorganizowanie wieczoru w babskim gronie to doskonała okazja do odreagowania codziennych stresów, zrelaksowania się oraz spędzenia milo czasu z przyjaciółkami. Planujesz babski wieczór z koleżankami? A może organizujesz wieczór panieński jako przyszła świadkowa? Z pewnością poszukujesz inspiracji, poniżej coś, co może Cię zainteresować.

Więcej…

 

Ładna dziewczyna ... czyli kto?

Ładna dziewczyna"Ale z niej ładna dziewczyna" - co to tak naprawdę oznacza? Jakie dziewczyny uważane są dziś za ładne? Czy ładną dziewczyną się po prostu jest czy można nią zostać? Czy ładna może związać się z brzydalem? I wreszcie: czy ładne dziewczyny mają w życiu łatwiej? Ile dziś warta jest uroda i atrakcyjność fizyczna?

Więcej…

   

Fakty i mity na temat owulacji

OwulacjaOwulacja, zwana również jajeczkowaniem, jest momentem przypadającym na środek cyklu miesięcznego kobiety. Przy regularnych cyklach zazwyczaj jest to ich 14 dzień. Na jej temat krąży wiele historii. Niektóre z nich są niezaprzeczalnymi faktami, ale inne to mity, w które nie należy wierzyć.

Więcej…

 

Sposoby na poprawę laktacji

Sposoby na poprawę laktacjiBez względu na to, że zalet karmienia piersią nie sposób przecenić, kryzys laktacyjny dopada niemal każdą świeżo upieczoną mamę. Zanim jednak odstawicie dziecko od piersi, spróbujcie kilku sprawdzonych metod, które pomogą wyregulować laktację. Są w pełni naturalne, dlatego nie musicie obawiać się o zdrowie maluszka. Ogólnodostępne, nie zrujnują Waszego portfela i sprawią, że karmienie piersią przestanie wiązać się z permanentnym stresem. Jak pobudzić laktację stosując wyłącznie naturalne metody? Tego dowiecie się, jeżeli poświęcicie nam kilka minut.

Więcej…

   

Kobieta wamp - seksowna, czy… nudna?

Kobieta wampKusi, prowokuje, zachęca i… zniechęca? Kobieta-wamp! Podmiot, a może przedmiot pożądania? Jedno jest pewne - w kobiecie niebanalnej (bo przecież taki powinien być wymarzony wamp) mieszka wiele, z pozoru odmiennych wcieleń, którym nie oprze się żaden mężczyzna…

Więcej…

 

Kobieta po czterdziestce

Kobieta po czterdziestceŻyje nas na świecie ponad kilka miliardów. Z pośród tych kilku miliardów partnerzy dobierają się w pary, zakładając rodziny i żyjąc ze sobą długie lata. Rodzinne życie w poczuciu bezpieczeństwa, a zarazem przywiązania się do siebie często zabija namiętność pozostawiając swoje pragnienia głęboko w sobie bądź zupełnie na boku.

Więcej…

   

Życie współczesnej kobiety

Życie współczesnej kobietyŻycie współczesnych kobiet jest dynamiczne, narzuca ją wiele ról, jakie pełni kobieta: jest żoną, matką, pracownikiem, córką, siostrą, przyjaciółką… Jej fenomen polega na umiejętnym ich łączeniu oraz podołanie wielu obowiązkom, do których wymienione role obligują.

Więcej…

 

Owulacja a zajście w ciążę

Czas owulacjiOwulacja, a zajście w ciążę. Wiele osób uważa, że zajść w ciążę można w każdym momencie cyklu miesięcznego. Nie jest to poprawne myślenie, ponieważ tak naprawdę zapłodnienie jest możliwe jedynie w ciągu doby po owulacji.

Więcej…