Yonelle - ta marka wie, jak dbać o potrzeby cery 40+!

Marka YonelleMarka Yonelle to całkowicie polski projekt, za którym stoją dwie przedsiębiorcze kobiety: Jolanta Zwolińska i Małgorzata Chełkowska. Ich myślą przewodnią było opracowanie innowacyjnej formuły dla kosmetyków przeznaczonych dla cery dojrzałej oraz wprowadzenie ich na rynek. Yonelle wystartowała w 2013 roku i przez te wszystkie lata oferuje luksusowe produkty, które doskonale pielęgnują i regenerują cerę 40+.

Yonelle - wspólne dzieło dwóch kobiet z pasją

Yonelle Biofusion Regenerating 3C Cream SPF10

Jedną z założycielek marki Yonelle jest Małgorzata Chełkowska, doktor nauk chemicznych i kosmetolog z 15-letnim stażem w projektowaniu składów kosmetyków. W swojej pracy zawodowej realizuje się również jako wykładowca i promotor prac dyplomowych na wyższej uczelni kosmetologicznej. Małgorzata Chełkowska napisała liczne prace naukowe, branżowe i urodowe, które pojawiły się zarówno w polskich, jak i zagranicznych publikacjach oraz z sukcesem obroniła doktorat o przenikaniu substancji aktywnych przez skórę. O Yonelle przeczytasz również tutaj: https://beautybag.pl/kobieta/yonelle-rewolucja-w-pielegnacji-cery-40.

Współtwórcą marki jest Jolanta Zwolińska, biolog z ponad 30-letnim doświadczeniem i laureatka rozlicznych wyróżnień oraz nagród związanych z biznesem i kosmetologią. Podczas swojej kariery zawodowej brała udział w kreowaniu dwóch innych popularnych marek, czyli Dermiki i Sorayi. Obecnie całą swoją uwagę i zaangażowanie poświęca nowatorskiej i wyjątkowej marce Yonelle.

Wysiłki obu kobiet, które od lat są związane z branżą beauty, nie pozostały niezauważone. W 2018 roku otrzymały aż dwie nagrody dla swojej marki: Doskonałość Roku 2018 miesięcznika "Twój Styl" dla Trifusion krem-koncentrat botuliniowy oraz Kobieca Marka Roku 2018, którą przyznaje się firmom produkującym kosmetyki wysokiej jakości (jest to ogólnopolski plebiscyt).

Yonelle - rewolucyjna technologia nanodysków

Yonelle H2O Infusion Eye Face Neck Liquid Cream Filler

Jaka jest jednak tajemnica powodzenia Yonelle? Czym ich składy różnią się od tych w innych kosmetykach? Sekretem marki jest użycie technologii zwanej NANODYSKI™. Pod tą skomplikowaną nazwą kryją się maleńkie krążki o wielkości od 10 do 40 nm, które są nośnikiem substancji aktywnych. Dzięki swoim wyjątkowo małym rozmiarom są w stanie przedostać się przez przestrzenie między komórkami i zagłębiać się w skórę nawet do jej 14-stej warstwy. Co więcej, każdy taki nanodysk można wypełnić substancjami aktywnymi, których potrzebują najgłębsze warstwy skóry np. peptydami, kwasem hialuronowym czy retinolem.

Opisywana technologia została nazwana Skin Penetration Revolution i opracował ją sztab brytyjskich naukowców. Jak każde innowacyjne rozwiązanie również to zostało objęte patentem farmaceutyczno-kosmetycznym. Na szczęście marka Yonelle może bez przeszkód korzystać z tej nowoczesnej metody podczas opracowywania formuł dla swoich kosmetyków. Tym właśnie wyróżnia się na tle konkurencji. Zwyczajne kremy mogą być nawet po brzegi wypełnione substancjami odżywczymi, ale niestety nie są w stanie wprowadzić tych składników pod naskórek. Nie ma też mowy, by standardowy kosmetyk dostał się do głębokich warstw skóry, a to właśnie tam zaczynają pojawiać się braki przyczyniające się do szybszego tworzenia się zmarszczek. Na szczęście regularne stosowanie kosmetyków Yonelle pomoże w regeneracji i odżywieniu cery po 40 roku życia. Codzienne wklepywanie tych kremów pozwoli na zachowanie na dłużej pięknej, napiętej i jędrnej skóry.

Komentarze