Stylowy i zadbany mężczyzna

Kobiety uwielbiają stylowych mężczyzn, którzy dbają o siebie, mają swój własny styl i konsekwentnie go realizują.

Przebrany mężczyzna to nieatrakcyjny partner, który nie ma własnego zdania i łatwo nim sterować. Ktoś, kto przebiera się w to, co można znaleźć na wystawach modnych sklepów nie potrafi wyznaczyć sobie własnej drogi i wykrystalizować swojego stylu.

Przystojny mężczyzna to nie tylko ten, który jest atrakcyjny fizycznie, to taki, który umie to pokazać. Czasem kobieta zwraca uwagę na zupełnie przeciętnego mężczyznę, przyglądając mu się z zainteresowaniem. Tak atrakcyjny jest dla niej jego styl, swoboda, z jaką go realizuje, z jaką się porusza i daje znać wszystkim wokół, że jest sympatyczny i pewny siebie. Jak dba o siebie taki stylowy mężczyzna? Higiena osobista to oczywiście sprawa priorytetowa, taki mężczyzna jest pachnący, ładnie ubrany, z ciekawie ułożona fryzurą. Podstawą są również zadbane i czyste dłonie. Wiele kobiet zwraca na to uwagę. Mężczyzna nie musi być dokładnie ogolony, wiele kobiet lubi mężczyzn z kilkudniowym zarostem.

Ponadto, stylowy mężczyzna powinien się również wyjątkowo prezentować. Kluczem do sukcesu są modne ubrania lub ciekawe zestawienie nawet prostych strojów. Wiele kobiet szaleje za niesamowicie seksownym męskim stylem, znanym jako sportowa elegancja. Jest to połączenie stylu swobodnego i eleganckiego. Marynarka idealnie pasuje do dżinsów, a modny sweter do eleganckich spodni. Taki mężczyzna daje znak, że jest stylowy i pewny siebie, ale jednocześnie ceni sobie swobodę i luz. Na co dzień sprawdzi się koszula zestawiona z dżinsami, wielu mężczyzn ceni sobie taki swobodny styl bycia, ale jednocześnie nie do końca nieformalny. Taki strój idealnie nadaje się do pracy. Warto zainwestować również w praktyczne i modne dodatki, na przykład szalik, zegarek, teczkę na dokumenty, męską torbę na drobiazgi, okulary przeciwsłoneczne czy oryginalny pasek. Na wielkim wyjściu sprawdzą się z kolei eleganckie i szykowne dodatki, takie jak spinki do mankietów.