Ślub idealny

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka i ta wyjątkowa uroczystość powinna być tak zaplanowana, aby wszystko udało się idealnie.

Po latach oczywiście ze śmiechem wspominamy różne niedociągnięcia i wpadki, ale taki dystans wymaga czasu, więc lepiej zatroszczyć się o to, aby wszystko wypadło jak najlepiej. Jak jednak zaplanować taki ślub? Po pierwsze: musimy mieć dobry pomysł.

Czy będzie to impreza tradycyjna, a może jednak postawimy na coś nowoczesnego? Czy słowa przysięgi małżeńskiej padną w kościele? A może będzie to jakieś inne, ważne dla pary miejsce? Dziś sakramentalne Tak można sobie powiedzieć na plaży, na łodzi czy nawet w samolocie. Idealny ślub to taki, o jakim marzy zarówno Ona jak i On. Czasem jednak trudno nam pogodzić te dążenia. Co poradzić w momencie, gdy kobieta marzy o tradycyjnym ślubie, białej sukni i dorożce, która zawiezie ich do kościoła, a On chce szalonego wesela na boisku swojej ukochanej drużyny piłkarskiej? Wyjść z tej sytuacji jest co najmniej kilka. Ktoś oczywiście może zrezygnować i pozwolić drugiej osobie na zorganizowanie ślubu i wesela według jej koncepcji, ale nie jest to do końca sprawiedliwe, ponieważ ten wyjątkowy dzień powinien być cudowny i szczęśliwy zarówno dla panny jak i pana młodego.

Najlepszym wyjściem jest pójście na kompromis i zdecydowanie się na jedno i drugie wyjście, nawet jeśli są skrajnie różne. Czasami jednak można to w ciekawy sposób połączyć i dają naprawdę ciekawy efekt. Widać dzięki temu, jak różni są ludzie, którzy chcą być razem, ale jednocześnie: jak wspaniale się uzupełniają. Idealny ślub i wesele powinny być na początku wzruszające i podniosłe, a później: szalone i ciekawe, musimy zadbać więc zarówno o uroczystość kościelną jak i również zabawę w lokalu czy restauracji.

Jeśli obawiamy się, że goście mogą się nudzić na weselu lub zbyt szybko sięgnąć po alkohol, zatrudnijmy profesjonalnego wodzireja, osobę otwartą, pomysłową i kreatywną, która tak pokieruje zabawą, aby nasza rodzina i przyjaciele bawili się wspaniale do białego rana.