Rzęsy panny młodej

Rzęsy panny młodejŚlubny makijaż łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Musi być trwały, by przetrzymać łzy wzruszenia, które pojawią się w tym najważniejszym w życiu dniu.

Istotnym elementem są rzęsy, które odpowiednio wyeksponowane będą idealną oprawą oczu panny młodej.

Dobór makijażu rzęs uzależniony jest od stroju i fryzury panny młodej. Powinien odpowiednio eksponować oczy, maskując niedoskonałości. Zbyt ostry będzie sprawiał wrażenie ciężkiego, lepiej więc postawić na naturalność i lekkość, co niewątpliwie korzystnie wpłynie na ogólny wygląd.

Odpowiednia oprawa oczu

Dzień ślubu jest uroczystością kipiącą emocjami. Warto więc, by tusz do rzęs, na który się zdecydujemy, był trwały i wodoodporny. Pamiętajmy, że musi wytrzymać ślub, uroczystości weselne, łzy radości i wzruszenia, a także odpowiednio prezentować się na fotografiach, które będą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Makijaż oczu powinien być tak wykonany, aby podkreślał ich głębię, a także harmonizował z elementami sukni ślubnej. Jeżeli natura poskąpiła nam długich, gęstych rzęs, możemy jej pomóc, nakładając sztuczne. Pamiętajmy jednak o umiarze, gdyż nieumiejętnie dobrane i nałożone sztuczne rzęsy będą prezentowały się groteskowo. Dla tych pań, które nie chcą z różnych względów uciekać się do takich zabiegów, jest dobra wiadomość. Na rynku jest cała gama produktów, które wydłużają, podkręcają i zagęszczają rzęsy w spektakularny sposób. Przykładowo tusz do rzęs marki L’Oreal - http://www.lorealparis.pl/needs/makijaz/tusze-do-rzes.aspx spełni oczekiwania najbardziej wymagającej panny młodej.

Perfekcyjne przygotowanie

Dzień ślubu jest najpiękniejszym dniem w życiu każdej kobiety i nic nie powinno go zakłócić. Warto się więc do niego odpowiednio przygotować. Dobrym pomysłem jest wcześniejsze wykonanie makijażu i zdjęć próbnych. Dzięki temu będziemy mogły przekonać się, czy nasz wybór był trafny, czy czujemy się komfortowo w wybranym stylu i jak prezentujemy się na zdjęciach. Unikniemy w ten sposób rozczarowania, że z pozoru idealny makijaż na fotografiach odbiega od naszych wyobrażeń. Trzeba bowiem podkreślić, że kamera czy aparat fotograficzny wychwyci każdą niedoskonałość i każdy mankament niewidoczny gołym okiem. Warto skorzystać z porady specjalisty od makijażu, który w profesjonalny sposób doradzi najlepszy wybór.

Tusz do rzęs musi wyeksponować piękno naszych oczu i głębię spojrzenia. Należy go w umiejętny sposób nałożyć, by ten efekt został utrwalony na ślubnych fotografiach. Pamiętajmy, że ten dzień przeminie, a nasze zdjęcia pozostaną na długie lata. Warto więc zrobić wszystko, by była to miła, ciesząca oko pamiątka.