Modne fryzury w 2015 roku

Modne fryzury 2016Każda kobieta wie doskonale jak ogromne znaczenie ma odpowiednia fryzura. Nic więc dziwnego, że panie chcą podążać za trendami wyznaczonymi przez najsłynniejszych stylistów i móc cieszyć się modnym cięciem lub kolorem. Poznajmy więc modne fryzury 2015. Ich przekrój jest naprawdę szeroki dzięki czemu każda kobieta może znaleźć coś, co pasować będzie do jej stylu i charakteru - niezależnie od tego, czy dotyczy to cięcia, czy też koloryzacji włosów.

Ciekawe i inspirujące cięcia oraz stylizacje

Jeśli chodzi o fryzury, które dominują w 2015 roku możemy wyróżnić kilka najważniejszych trendów, na które z całą pewnością warto zwrócić uwagę. Są one bowiem prawdziwym hitem, który jest w stanie zapewnić modny look każdej kobiecie.

Grzywki w każdej formie

Rok 2015 to rok popularności grzywek. W zależności od upodobań kobiet mogą być one proste, asymetryczne lub postrzępione. Nie da się jednak ukryć, że prawdziwym hitem są grzywki gęste i ciężkie, które opadają na czoło tworząc linię prostą. Doskonale wyglądają zarówno w przypadku długich, jak i nieco krótszych włosów nadając twarzy młodzieńczego wyglądu.

Modna fryzura 2016

Długi bob

To kolejna propozycja, która w tym roku jest prawdziwym hitem. Warto dodać, że występuje ona w dwóch całkowicie różnych wariantach, co jest dość znamienne dla roku 2015. Podobną sytuacje mamy bowiem również w przypadku kolorów farb do włosów. Powróćmy jednak do long bobów. W przypadku tej fryzury możemy zdecydować się na włosy, które są cięte prosto, z bardzo ostro zarysowaną linią lub też asymetryczny, cieniowany wariant tej fryzury, który nadaje jej lekkości. Wszystko zależy więc od nas, naszego stylu oraz indywidualnych upodobań.

Fryzura długi bob

Niedbałe upięcia

W 2015 roku nadal modne są włosy "wiatrem czesane" dotyczy to zarówno włosów rozpuszczonych, jak i upięć. Koki, które są trendy w tym roku charakteryzuje bowiem pozorna niedbałość, którą możemy zauważyć w opadających na twarz lub kark pojedynczych kosmykach. To ciekawy trend, który sprawia, że nawet najbardziej misterna fryzura prezentuje się naturalnie i odmładza.

Fryzura niedbałe upięcie

 

Wariacje na temat koloru

Każda kobieta doskonale wie, ze cięcie lub ułożenie włosów to nie wszystko. Trudno więc nie wspomnieć o trendach w koloryzacji włosów, które również są bardzo ciekawe i inspirujące - tym bardziej, że kompletnie się od siebie różnią.

Fryzura krótka

Szalone kolory - to jest to

W trwającym roku modne są odważne kolory. Nic więc dziwnego, że włosy Polek coraz częściej mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Dzięki tonerom oraz nowoczesnym farbom do włosów możemy bez trudu pochwalić się włosami w kolorze turkusu lub różu.

Włosy turkusowo-różowe

Nie da się jednak ukryć, że jest to raczej propozycja dla pań młodych i bardzo odważnych. Co z pozostałymi?

Bliżej natury

Na szczęście, one również mogą wyglądać trendy. Nie da się bowiem ukryć, że bardzo modne są również, nieco paradoksalnie, naturalne kolory. Z tego powodu coraz więcej pań rezygnuje z koloryzacji włosów lub wybiera odcienie, które naprawdę istnieją w naturze. Naturalne włosy o ciepłej barwie, które dodatkowo są ułożone tak, jakby nikt nie ingerował w nie sprawiają, że prezentujemy się młodo i świeżo. Popularność tego trendu nie dziwi więc ani trochę.

Fryzura modna 2016r

Fryzura długi bob

Odcienie, pasemka, przejścia kolorów

Na bazie powrotu do jak najbardziej naturalnego wyglądu opierają się dwie najbardziej popularne w 2015 roku metody koloryzacji. Pierwszą z nich jest znane już z ubiegłego roku sombre czyli farbowanie polegające na nadaniu włosom takich odcieni, aby przy skórze głowy włosy miały ciemną barwę, a na końcach bardzo jasną. Drugą, która już dziś zasługuje na miano prawdziwego hit jest metoda o nazwie flamboyage. Czym jest? Jest to metoda, która dzięki rozjaśnianiu cienkich pasemek podkreśla naturalny kolor włosów poprzez nałożenie refleksów na całej ich długości.

Fryzura wiatrem czesana

Fryzura sombre

Jak więc widać trendy w fryzurach 2015 roku to spora różnorodność i często całkowicie odmienne od siebie propozycje. Dzięki temu nie ma kobiety, która nie byłaby w stanie znaleźć zgodnej z modą fryzury, która będzie do niej idealnie pasować.