Koc z kapturem na jesienne wieczory i nie tylko!

Koc z kapturemDo tego, że koce są pożyteczne, nie trzeba nikogo przekonywać. Zapewniają ochronę przed zimnem, są przyjemne w dotyku, umilają chłodne wieczory, wypady na piknik czy na plażę. Od jakiegoś czasu pojawiły się na rynku koce spersonalizowane. Krzykiem mody, zwłaszcza wśród młodszych, okazuje się koc wyposażony w kaptur okrywający głowę. Zwłaszcza że, może być to koc z własnym nadrukiem.

Koc z kapturem - czy to ma sens?

Koc pełni przede wszystkim funkcje ochrony przed chłodem. Znajdując się pod jego przykryciem, odczuwamy przyjemne ciepło i nie wyziębiamy się. Na ogół jednak chroni on tylko nasz tułów i nogi. Dlaczego ma nie ogrzewać również naszej głowy? W końcu przez nią uchodzi z ciała spora część ciepła. Koc połączony z kapturem pozwala całkowicie się okryć i ochronić nas przed zimnem, gdy za oknem wieje chłodny, jesienny wiatr.

Koc z kapturem nie tylko na jesień

Taki koc z kapturem sprawdzi się jednak nie tylko w chłodniejsze miesiące. W naszym klimacie zimno może zrobić się nawet w lecie. Są w końcu wśród nas także wieczne zmarzluchy. Okryć potrzebujemy się też niekiedy po wyjściu z łazienki, a na pewno wtedy, gdy zachorujemy. Odpowiednio wykonany koc spełni też swoją rolę na plaży, basenie i na pikniku. Możemy go przecież nadal użytkować jak tradycyjny koc, bez nakładania kaptura na głowę.

Koce z kapturem dla indywidualistów i par

Możliwość całkowitego okrycia się i schowania we własnym intymnym świecie to raj dla introwertyków, indywidualistów i artystów. Korzystając z takiego koca, można nabrać inspiracji, zregenerować się i odpocząć. Z drugiej strony koc z kapturem świetnie sprawdzi się w budowaniu intymnej atmosfery. Zastosowań jest naprawdę bardzo wiele.

A może koc personalizowany?

Zwłaszcza że, taki koc może być dostosowany całkowicie do naszych potrzeb. Także tych estetycznych. Koc personalizowany to taki, który wykonany jest na podstawie własnego projektu graficznego. Jeszcze bardziej podkreśla indywidualizm swojego właściciela. Świetnie sprawdzi się jako unikalna narzuta albo prezent dla kogoś bliskiego.

Jak zamówić koc z własnym nadrukiem?

Wystarczy skorzystać z oferty megakoszulki.pl. Koce z kapturem dostępne są tam w różnych formatach i wzorach. Możesz postawić na tradycyjne, jednokolorowe, ale także w całości je spersonalizować. Sklep dostarcza mnóstwa własnych propozycji na wzory. Dostosowanych do wieku, percepcji i gustu swoich klientów. Największa zabawa jednak zaczyna się, gdy chcesz samodzielnie zaprojektować koc z własnym nadrukiem. Co wtedy zyskujesz? Zyskujesz wiele, a mianowicie:

  • dostęp do kreatora nadruków, który w niczym nie ogranicza Twojej inwencji,
  • otrzymanie całkowicie indywidualnego i unikalnego koca z kapturem na różne okazje,
  • koc miły w dotyku, wykonany z pluszu i dostosowany do anatomii każdego,
  • polski produkt, uwzględniający najwyższe standardy jakościowe, także te ekologiczne,
  • ochronę przed chłodem i możliwość przebywania w ciepłym, intymny świecie.

Komentarze

Sakohaft
Koc bardzo fajna propozycja. Do tego ręcznik z własnym nadrukiem i jest komplet :D
https://sakohaft.pl/pl/c/Reczniki-wlasny-wzor/167