Duże możliwości prostych brył, czyli projekty domów jednorodzinnych w nowoczesnym wydaniu

Dom jednorodzinnyFuturystyczny styl nieruchomości kojarzy się z minimalizmem, który funkcjonalność udowadnia dopiero w chwili eksploatacji. Nowoczesność nie musi być jednak nudna. Świetnym na to przykładem są m.in. projekty domów jednorodzinnych, które utrzymane zostały w minimalistycznym i modernistycznym charakterze.

Jesteś ciekaw ich pełnego potencjału? Przygotowaliśmy krótki tekst na podstawie naszych doświadczeń. Z przyjemnością przedstawimy Ci ogrom możliwości nowoczesnych domów w formie prostej nowoczesnej bryły. Nie przedłużajmy i zaczynajmy!

Optymalizacja dylematów związanych z aranżacją

Steve Jobs cały czas nosił te same ubrania, by pozbyć się dylematów związanych z outfitem. Decydując się na prostą bryłę w stylu nowoczesnym, również ułatwiasz sobie zadanie. Stawiając na biel i szare elementy sztukateryjne, dopasowanie zdobień do elewacji jest błyskawiczne - czego nie można powiedzieć o klasycznym designie nieruchomości.

Domy jednorodzinne - projekty z możliwością personalizacji okien, balkonów i drzwi

Marzysz o dużych oknach lub przeszklonych ścianach pozwalających na stworzenie nowoczesnego projektu o rozświetlonym wnętrzu? Trzeba przyznać, że tego typu opcje prezentują się w sposób fantastyczny i jeśli możesz pochwalić się pięknym widokiem za oknem, będzie on zapierać dech w piersiach - niezależnie od tego, ile razy będziesz mieć okazję z nim obcować.

Do tego dochodzi kwestia balkonów i drzwi. W prostych konstrukcjach masz więcej opcji do wyboru. Wszystko zależy od pozostałych elementów otoczenia lub wyposażenia. Nie masz zatem żadnych ograniczeń (np. wynikających z kierunku spadku dachu). Możesz więc personalizować wielkość balkonu przy sypialni, tworząc dużą przestrzeń przypominającą rozmiarem taras - niezależnie od tego, z której strony obiektu znajduje się dane pomieszczenie.

W przypadku tradycyjnych domów w stylu klasycznym, tego typu pomysły nie wyglądają najlepiej. Jeśli więc chcesz postawić na futurystyczne pomysły aspirujące na miano nowoczesnych, projekt domku jednorodzinnego w formie bryły stanowi idealny wybór.

Montaż fotowoltaiki - szybko, łatwo i przyjemnie

Każdy, kto obecnie buduje dom, zastanawia się nad aspektami związanymi z montażem układów fotowoltaicznych. Czy domy o charakterystyce prostej bryły, są dobrym rozwiązaniem dla takich systemów? Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że tak, gdyż montaż na płaskim dachu, daje ogromne możliwości personalizacji usytuowania i kąta nachylenia. Do tego dochodzi aspekt eksploatacji, gdyż ewentualne odśnieżanie ich w okresie zimowym jest dużo prostsze i bezpieczniejsze.

Zastanawiasz się, gdzie warto szukać tego typu rozwiązań, by były one maksymalnie satysfakcjonujące? Studio Krajobrazy to strona sklepu z projektami domów jednorodzinnych z różnych kategorii (zarówno pod względem rozmiaru, stylu, jak i rodzaju). Nie ma więc na co czekać, skoro wszystko masz na wyciągnięcie ręki. https://studiokrajobrazy.pl/projekty-domow/domy-jednorodzinne

Komentarze