Czarujące stylizacje od sklepu Flawless - wybierz coś dla siebie!

Czarujące stylizacjeWiosna i lato to zwykle doskonała okazja i pretekst jednocześnie do odnowienia garderoby, uczynienia jej zgodnej z trendami i do sprawienia sobie przyjemności. Nie wiadomo dlaczego tak jest, ale zdecydowanie częściej i chętniej wydajemy pieniądze na ubrania letnie niż zimowe. Z jednej strony są one zwykle nieco tańsze, a z drugiej dostarczają nam po zimie koloru i poczucia nadchodzących wakacji. Na Flawless.pl można znaleźć mnóstwo wariantów wiosennej i letniej odzieży, modnych i doskonale uszytych.

Miękkie dresy, kolorowe bluzy

Dresy jako odzież domowa mają swoich admiratorów od dawna. Ale do tego stroju zawsze było wiele zastrzeżeń. Okres pandemii diametralnie zmienił ocenę tego przyjaznego ubrania, ale też zmienił nieco, jest wygląd.

Praca zdalna i całe dnie spędzane w domu, przy ograniczonej aktywności na zewnątrz wymusiły dobór takiej odzieży, która ma być wygodna, przytulna, wielofunkcyjna. Stał się nią szybko miękki dzianinowe, bawełniane spodnie, proste, z mankietem u dołu, w postaci bawełnianych legginsów lub o klasycznym wyglądzie dresu. Tkanina bawełniana z niewielką tylko domieszką sztucznej nitki sprawia, że spodnie się nie odkształcają, cały czas doskonale wyglądają i miękko układają się do ciała.

Na Flawless.pl można znaleźć wiele przykładów tego rodzaju spodni i dobrać do nich górę. Może to być bluza z kapturem w oryginalnych, pastelowych kolorach bluza rozpinana lub długa, idealnie pasująca do obcisłych legginsów. Oba elementy można nosić osobno, ale można je łatwo zestawić, traktując jako dres w domu i wygodny strój na zewnątrz.

Dzianinowe sukienki i nie tylko

Kontynuacją trendu bawełnianych dresów o wyraźnym domowym charakterze stały się dzianinowe, miękkie i przyjazne suknie z dzianiny o klasycznym kroju do ciała lub sportowych charakterze. Cienka dzianina pozwala na miękkie drapowania, odcięcie w talii i u dołu sukni, bluzowanie je.

Innym trendem widocznym w modelach sukien na Flawless.pl jest suknia koszulowa, modna w ubiegłym i aktualnym sezonie. Związana paskiem w talii, o kroju męskiej koszuli jest uwielbiana przez młode kobiety i idealna na letni dzień. W monochromatycznych kolorach ziemi tak modnych również na lato wspaniale prezentuje się również na wieczorne wyjście.

Swetry i kardigany na letni wieczór

Swetry i rozpinane kardigany cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu sezonów. Kardigany w stonowanych kolorach to najlepsza opcja wierzchniego okrycia na ciepły, letni wieczór. Miękka dzianina nie krępuje ruchów, daje pełną swobodę i w każdej chwili sweter można zdjąć i przepasać się w nim w talii, jeżeli na dworze jest za ciepło.

Flawless.pl oferuje kilka przykładów kardiganów, które pasują do każdej wersji kolorystycznej spodniej odzieży. Kardigan można nosić rozpięty, miękko układający się wzdłuż ciała, ale można go również przewiązać szerokim skórzanym paskiem i wąskimi spodniami.

Miękkie swetry oversize to kolejny przykład ciekawej dzianiny na lato. Łatwo zestawić go z każdymi spodniami, na gołe ciało, włożyć lekko za pasek czy swobodnie puścić wzdłuż ciała,

Komentarze